FESTIVALIST FILMID AJAKAVA PÖFF TEATAB PILETIINFO OMA KAVA KONTAKT
PÖFF 2002 / Pöff teatab / Üritused ja külalised

Tsehhi vaadatuima filmi rezhissöör kohtub publikuga
02. detsember 2002

Täna kell 19.30 on kinos Sõprus võimalik näha tänavuaastast vaadatuimat Tshehhi mängufilmi "Kuradi aasta", mida käis kodumaal vaatamas üle 100 000 inimese.

Filmi rezhissöör Petr Zelenka jagab pärast seanssi muljeid publikuga.
Zelenka on olnud mitmete dokumentaalfilmide ja telefilmide lavastaja. Tema esimene mängufilm "Buttoners" (1997) võitis parima Tshehhi filmi tiitli. Zelenka stsenaariumi alusel vändatud 2000. aasta film "Loners" tõusis omal ajal ülipopulaarseks kassatükiks. "Kuradi aasta" on Zelenka teine täispikk mängufilm ja kujutab endast omapärast dokumentaalfilmi ja mängufilmi segu, kus on miksitud reaalsus ning väljamõeldud maailm.

Täna kell 18.00 kohtub Sakala Keskuse suures saalis vaatajatega filmi "Lilja 4-ever" rezhissöör Lukas Moodysson. Seanss on praktiliselt välja müüdud, kuid neil, kes piletitest ilma jäid, tasuks siiski kohale tulla sest mõned Sakala Keskuse suure saali kohad võivad siiski veel vabaks jääda.

 

Pöff teatab
Kõik viimased teated
Festivaliuudised
Üritused ja külalised
Kavamuudatused
Filmiuudis
Filmisoovitused
Filmiotsing
Märksõna
Riik
Rezhissöör
Kategooria

: Nähes filmitiitli juures keerlevat A tähte, pole tegu mitte tundmatu anomaalia, vaid animafilmiga!
Kuku Raadio Postimees Tele 2 Peugeot Eesti Kultuurkapital Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium Eesti Filmi Sihtasutus Tallinn Eesti Kontsert