FESTIVALIST FILMID AJAKAVA PÖFF TEATAB PILETIINFO OMA KAVA KONTAKT
PÖFF 2002 / Pöff teatab / Festivaliuudised

PÖFFi filmidele ostetud piletite arv ületas 14 000 piiri
28. november 2002

Rõõm on tõdeda, et festivali piletid on rahva hulgas endiselt hinnas ja sabad PILETIPUNKTI müügikohtades venivad aina pikemaks.

Tänaseks on selgunud ka mõned väljamüüdud seansid, kuhu enam kahjuks pileteid ei müüda.
Need on tänaõhtune "Tribla nagu Beckham" seanss Nukuteatris, homne "Kalle Blomkvist ja Rasmus" seanss Nukuteatris, "8 naist" linastus 4. detsembril ja "Räägi temaga" seanss 8. detsembril

Hetkel on peatatud ka festivali avafilmi "Taevas" piletitemüük, kuid olenevalt kutsetega külaliste kohalolekust lastakse vabaksjäänud piletid enne seansi algust taas vabamüüki. Sama kehtib ka rootslase Lukas Moodyssoni esmaspäevase filmiseansi "Lilja 4-ever" kohta, kus piletimüük on peatatud kuni homseni.

Eelkõige tasuks pileteid hankida veel sellistele enimnõutud filmidele: "Magdaleena õed", "Hullumaja" ja "Vaimudest viidud". Samuti on piletid peaaegu otsas filmidele "Rändrahvas" ja "Eikellegimaa".
Lohutuseks neile, kes viimaseid kahte ja "8 naist" vaatama ei pääse - kõik kolm filmi tulevad tuleval aastal kinolevisse.

Pileteid saab endiselt osta PILETIPUNKTI müügikohtades üle Eesti. Linastumise päeval saab pileteid osata enne seansi algust kohapeal.

 

Pöff teatab
Kõik viimased teated
Festivaliuudised
Üritused ja külalised
Kavamuudatused
Filmiuudis
Filmisoovitused
Filmiotsing
Märksõna
Riik
Rezhissöör
Kategooria

: Nähes filmitiitli juures keerlevat A tähte, pole tegu mitte tundmatu anomaalia, vaid animafilmiga!
Kuku Raadio Postimees Tele 2 Peugeot Eesti Kultuurkapital Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium Eesti Filmi Sihtasutus Tallinn Eesti Kontsert