FESTIVALIST FILMID AJAKAVA PÖFF TEATAB PILETIINFO OMA KAVA KONTAKT
Pöff 2002 / Festivali info / Festivalist

Festivalist

Taas kord on päevad lühemaks jäänud, ööd pimedamaks läinud ja aeg väikesi filmivitamiine võtma hakata. PÖFF loodab Teid elurõõmsana ja tervisest pakatavana läbi novembritusa ning pisijõulude lumisesse talve juhatada. Nagu ikka, pakub PÖFF igaühele midagi, A-d ja C-d, B-d ja D-d ning parasjagu mineraalaineid ka. Seega on palutud kõik nagu üks mees Pimedatest Öödest jõudu ammutama. Ärge õiget aega mööda laske - värskendavaid vitamiiniannuseid saab sel aastal vaid 23. novembrist 8. detsembrini! Õnneks ei piirdu PÖFFi mõju pealinnaga ning oma apteegid on tekkinud ka Tartusse ja Viljandisse.

Meie rohupoest leiad riiulitelt nii tavalist pikka mõõtu kui animeeritud, nii unes kõndivate tudengite valmistet kui lastele ja noortele mõeldud polüvitamiinide purke. Siin on meie kohalike värskemate ravimtaimede kõrval ka rohkelt rahvusvahelist kraami.

Mängufilmide põhiprogramm toob koju kätte viimase paari aasta parimad tervisesaadused teistelt festivalidelt, Skandinaaviast, Ida-Euroopast ja Aasiast. Eksootilisemad fruktid saabuvad Mauritaaniast, Tšiilist, Palestiinast ja Uus-Meremaalt ning ühtekokku on 47 riigi farmatseudid meile oma segusid saatnud.

Oma raviprogrammi pakub välja Fridrik Thor Fridriksson ning osooni ja hobusporti soovitavad kuldses keskeas idabloki vesternid. Ühtlasi on välja pakkuda korralik valik uuemaid ürte Venemaalt. Sleepwalkers' Tudengifilmi Festival teeb panuse noorusele ja pealehakkamisele ning tahab 23. - 29. novembrini pakkuda värskeid tõsielu-, anima- ja mänguvitamiine värsketelt tegijatelt, lisades pisut mineraale tänapäeva tuntud meistrite esimeste katsetuste abil.

Animafilmide Festival "Animated Dreams" pakub vaheduseks torti Nukufilmi 45. sünnipäeva puhul, toob siis aga kohe lagedale jaapani ravivõtted, uued kodumaised ja Illuminated Films Company tooted ning parimad retseptid dr. Elbert Tuganovilt.

Laste- ja Noortefilmide Festival "Just Film" annab just seda, mida kasvaval organismil sel hetkel vaja on ning kutsub kõiki 23. - 29. novembril Nukuteatrisse, kus ka ise Kinobussi abil lihtsamaid rohusegamisvõtteid proovida saab.

Enne tarvitamist pole vaja konsulteerida arstiga!

Teie tervise nimel,
PÖFF

 

Festivalist
Festivali auhinnad
Festivali galerii
Filmiprogrammist
Vaata PÖFFi plakatit
Festivali kontakt
Ajakirjanike akrediteerimine
Sponsorid
Pöff teatab

04. detsember 2002 | Filmisoovitused
MAGONIA

04. detsember 2002 | Filmisoovitused
Bella Martha

03. detsember 2002 | Kavamuudatused
"Rändrahva" lisaseanss

03. detsember 2002 | Üritused ja külalised
Gojko Mitic kohtub Tartus publikuga

Kuku Raadio Postimees Tele 2 Peugeot Eesti Kultuurkapital Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium Eesti Filmi Sihtasutus Tallinn Eesti Kontsert